3D rentgeno diagnostika

Itin tiksliai diagnozei.

Nuotrauka daroma, naudojant Suomijos aukštųjų technologijų odontologijos prietaisų gamintojos „Planmeca“ įrangą. Ši kompanija lyderiauja pasaulyje, teikdama inovatyvią įrangą ir sprendimus. Dėka unikalios ULD Planmeca Ultra Low Dose™ technologijos šia įranga padaryta 3D nuotrauka prilygsta įprastai panoraminei nuotraukai ir suteikia naujų galimybių.

Naudodami šią technologiją galime padaryti vieno mus dominančio danties 3D nuotrauką, vieno žandikaulio, pusės žandikaulio ar abiejų žandikaulių nuotraukas pasirinktinai. Toks lankstumas mums leidžia rasti sveikesnį ir optimalesnį sprendimą.

Paslauga teikiama ir kitų klinikų klientams. Vaizdą perduodame tik skaitmeniniu būdu kartu su patogia nemokama peržiūros programa, naudojant „Windows“ arba „Mac“ operacinę sistemą. Jūs galite pasirinkti Jums patogiausią būdą.

DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

Ar galiu padaryti nuotrauką, jei nesu Jūsų klientas?

Taip, galite. Ši procedūra atliekama atėjus su siuntimu arba užsiregistravus pas gydytoją.

Turiu auskarus, ar tai netrukdys nuotraukai?

Mes rekomenduojame auskarus išsisegti, kad gautume kokybiškesnį vaizdą ir galėtume atlikti tikslesnę analizę.

Ar ši procedūra saugi?

Taip, saugi. Įranga nuolat tikrinama ir kontroliuojama pagal griežtą valstybinio Radiacinės saugos centro (RSC) protokolą.

Ar reikia specialiai pasiruošti, prieš atliekant 3D radiogramą?

Ne, nereikia. Tai – greita ir saugi procedūra, atliekama pagal ULD Planmeca Ultra Low Dose™ protokolą ir prilygsta panoraminei nuotraukai.

Paslaugų kainos