fbpx

Dantų implantai / inovatyvios dantų implantavimo metodikos

Pasikliaukite ilgamete mūsų patirtimi, ir mes grąžinsime Jums jūsų šypseną saugiausiu būdu.

Jau gydymo pradžioje mes tiksliai numatome galutinį estetinį rezultatą ir, siekdami jo, parenkame optimaliausią implantavimo sprendimą.
Šiuolaikinė odontologija siūlo daug būdų atkurti prarastus dantis. Tai – klasikinis ir momentinis implantavimas, vieno danties implantacija, „All-on-4“ ir „Trefoil“ metodai, dantenų plastika, implantavimas su chirurginiu gidu, implantacija be pjūvio (belopė).
Mes kartu išsirinksime tinkamiusią gydymo metodiką ir patarsime kokį danties implantą pasirinkti: ar tradicinį ar su aktyviu paviršiumi. Atidarius pakuotę prieš pat implantaciją implanto paviršius suvilgdomas specialiu aktyviu skysčiu (Inicell), kuris užtikrina saugesnį ir greitesnį prigijimą.

Palikite tai profesionalams. Galime jus užtikrinti, kad nepriklausomai nuo to, kurį būdą parinksime, mūsų ilgametė patirtis ir šveicarų sukurti patikimi produktai leis pasiekti ilgalaikio rezultato, o pati dantų implantacija praeis komfortiškai ir saugiai.

Taip pat mes pasirūpinsime dantų implantų priežiūra ateity ir padėsime išvengti dantų implantų problemų.

Sprendimų gali būti ir daugiau.
Ieškantiems nepriekaištingos estetikos ir bemetalių medžiagų siūlomi cirkonio implantai.

Tiesiog pasitarkime.

Registruotis

Momentinė implantacija

Nelikite be danties

Neskubėkite šalinti sugedusio danties, prieš tai nepasitarę su gydytoju. Dažniausiai implantą galima įsriegti į ką tik pašalinto danties vietą ir tos pačios procedūros metu ant jo pritvirtinti naują laikiną dantį.

PLAČIAU

All-on-4 metodika

Sprendimai praradusiems daug dantų

Daugiau nei prieš 20 metų portugalo Paulo Malo pasiūlyti dantų implantai „All-on-4“ („Visi ant keturių“) tebėra populiarūs, nes leidžia atkurti visus žandikaulio dantis ir išvengti kaulo
priauginimo.

PLAČIAU

Sinuso pakėlimas

Nepraraskite vilties

Neatsargiai šalinant dantį ar dėl anatomijos ypatumų implantacijai atlikti kartais nepakanka viršutinio žandikaulio kaulo. Norint atkurti prarastą kaulą, tenka atlikti sinuso pakėlimo procedūrą.

PLAČIAU

Kaulo augmentacija

Ar visada to reikia?

Trūksta kaulo, siauras kaulas, reikia kaulo priauginimo – šiuos teiginius yra girdėjęs dažnas žmogus, pasiryžęs implantacijai. Tik ar visuomet tai yra neišvengiama? Šiuolaikinė odontologija siūlo nemažai alternatyvų kaulo augmentacijai.

PLAČIAU

DUK

Ar man prigis implantai ?

Šiuolaikiški implantai prigyja daugiau nei 99 proc. Kaip ilgai jie tarnaus, priklauso ne tik nuo implantavimo, bet ir nuo protezavimo kokybės

Iš kokios medžiagos gaminami implantai ?

Implantai gaminami iš medicininio titano, jų paviršius specialiai apdorojamas, tai pagreitina gijimą ir kaulo priaugimą.

Ar brangesnis implantas prigis geriau?

Implantas prigis geriausiai, jei įdėtas techniškai, atsižvelgiant į individualią klinikinę situaciją. Mes renkamės tik lyderiaujančios kompanijos produktus, dėl kurių kokybės esame tikri.

Gydytojas siūlo pigesnius ir brangesnius implantus. Kaip pasirinkti?

Mes siūlome implantavimo paslaugą, o implantą parenkame optimaliausiai tinkantį Jūsų situacijoje. Nesvarbu, ar jis bus tradicinis, ar padengtas aktyviu skysčiu, ar su aktyviu sriegiu, jų kaina yra vienoda. Mūsų tikslas – užtikrinti kokybišką implantavimo paslaugą, pritaikant geriausius šveicarų kompanijos „Thommen Medical“ sprendimus.

Kiek trunka implantacija?

Vidutinis procedūros laikas – 45 min. Mes pasirūpinsime Jūsų komfortu prieš ir po procedūros. Jį užtikrinti padeda vaistai, šaltis, ramybė, instrukcija, kaip elgtis grįžus į namus, specialus šepetukas, skalavimo skystis.

Ar galiu konsultuotis nuotoliniu būdu, jei turiu panoraminę nuotrauką?

Deja, nesiūlome taip daryti. Panoraminė nuotrauka nesuteikia pakankamai informacijos apie kaulą: jo kokybę, storį, taip pat – apie tikslesnę dantų būklę.

Ar implantai turi garantiją?

Implanto gamintojas suteikia garantiją tik pačiam implantui, bet nesuteikia jos į implantavimo kainą įskaičiuotoms vienkartinėms medžiagoms bei detalėms, darbui.

Dantų implantacijos ir implantų kainos