Dantų implantai / inovatyvios dantų implantavimo metodikos

Pasikliaukite ilgamete mūsų patirtimi, ir mes grąžinsime Jums jūsų šypseną saugiausiu būdu.

Implantavimo paslaugas teikiame nuo 2007 metų. Vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome taikyti metodus, kurie pažangiose Vakarų Europos valstybėse jau buvo taikomi ir pasiteisinę. Tai – momentinis implantavimas, momentinis implantavimas su betarpišku danties atstatymu, bedančių žandikaulių funkcijų atkūrimas „visi ant keturių“ („all-on-4“) metodika. Dirbdami nuolat stebėjome ir analizavome rezultatus, todėl esame tikri dėl teikiamo gydymo saugumo. Ilgametė analizė parodė, kad ilgalaikiam rezultatui užtikrinti svarbūs ne tik implantas ir jo gamintojas, bet ir atsargi, netrauminė implanto įvedimo technika, minkštųjų audinių kokybė implanto įvedimo zonoje, tikslus galutinis protezavimas ant implanto ir reguliari jo priežiūra.

Protezuoti mes naudojame tik originalias detales ir laikomės gamintojo patvirtintų protokolų. Tai leidžia maksimaliai tiksliai sujungti vainikėlį ir implantą ir užtikrina gerą ilgalaikį rezultatą bei sveiką aplinką dantenoms.

Taip pat mes pasirūpiname ilgalaike dantų implantų priežiūra, burnos higiena. Ji yra labai svarbi, nes leidžia laiku pastebėti galimą kaulo patirpimą (periimplantitą) ir pradėti gydymą, kol tai įmanoma. Tai pailgina implanto tarnavimo laiką.

Mes nesiūlome Jums rinktis implantą pagal gamintoją ir kainą. Jūs mokate už gydytojo profesionalumą, patirtį, žinias, o mes pagal Jūsų klinikinę situaciją ir anatominius ypatumus parinksime optimaliausią implantą, ant kurio bus atkurti prarasti dantys. Jau gydymo pradžioje mes tiksliai numatome galutinį estetinį rezultatą ir, siekdami jo, parenkame tinkamiausią sprendimą.

Tiesiog pasitarkime.

Registruotis

Momentinė implantacija

Nelikite be danties

Neskubėkite šalinti sugedusio danties, prieš tai nepasitarę su gydytoju. Dažniausiai implantą galima įsriegti į ką tik pašalinto danties vietą ir tos pačios procedūros metu ant jo pritvirtinti naują laikiną dantį.

PLAČIAU

All-on-4 metodika

Sprendimai praradusiems daug dantų

Daugiau nei prieš 20 metų portugalo Paulo Malo pasiūlyti dantų implantai „All-on-4“ („Visi ant keturių“) tebėra populiarūs, nes leidžia atkurti visus žandikaulio dantis ir išvengti kaulo
priauginimo.

PLAČIAU

Sinuso pakėlimas

Nepraraskite vilties

Neatsargiai šalinant dantį ar dėl anatomijos ypatumų implantacijai atlikti kartais nepakanka viršutinio žandikaulio kaulo. Norint atkurti prarastą kaulą, tenka atlikti sinuso pakėlimo procedūrą.

PLAČIAU

Kaulo augmentacija

Ar visada to reikia?

Trūksta kaulo, siauras kaulas, reikia kaulo priauginimo – šiuos teiginius yra girdėjęs dažnas žmogus, pasiryžęs implantacijai. Tik ar visuomet tai yra neišvengiama? Šiuolaikinė odontologija siūlo nemažai alternatyvų kaulo augmentacijai.

PLAČIAU

DUK

Ar svarbu implanto gamintojas?

Svarbi yra implanto ir protezavimo dalių kokybė. Kadangi implanto dizaino sukūrimas ir gamyba reikalauja ypatingo tikslumo, kompanijos turi daug investuoti į žinias ir gamybos procesą, taigi kokybė turi savo kainą. Todėl geriau, kai implanto gamintojas yra žinoma, ilgametę patirtį ir gerą vardą turinti kompanija.

Kas bus su įdėtu implantu po 10 metų ?

Tinkamai prižiūrint ir reguliariai atliekant dantų higieną, tikėtina, kad implantas sėkmingai tarnaus toliau, tik reikės pakeisti vainikėlį, šis dėvisi kramtant. Prisukamo vainikėlio pakeitimas – nesudėtinga procedūra.

Man trūksta dantų, nuo ko pradėti?

Pradėkite nuo konsultacijos su pilna rentgeno diagnostika. Tik padarę panoraminę arba 3D rentgeno nuotrauką, galime įvertinti kaulo kokybę ir apimtį ir nuspręsti dėl tolesnių veiksmų.

Ar man prigis implantai ?

Šiuolaikiški implantai prigyja daugiau nei 99 proc. Kaip ilgai jie tarnaus, priklauso ne tik nuo implantavimo, bet ir nuo protezavimo kokybės

Iš kokios medžiagos gaminami implantai ?

Implantai gaminami iš medicininio titano, jų paviršius specialiai apdorojamas, tai pagreitina gijimą ir kaulo priaugimą.

Ar brangesnis implantas prigis geriau?

Implantas prigis geriausiai, jei įdėtas techniškai, atsižvelgiant į individualią klinikinę situaciją. Mes renkamės tik lyderiaujančios kompanijos produktus, dėl kurių kokybės esame tikri.

Gydytojas siūlo pigesnius ir brangesnius implantus. Kaip pasirinkti?

Mes siūlome implantavimo paslaugą, o implantą parenkame optimaliausiai tinkantį Jūsų situacijoje. Nesvarbu, ar jis bus tradicinis, ar padengtas aktyviu skysčiu, ar su aktyviu sriegiu, jų kaina yra vienoda. Mūsų tikslas – užtikrinti kokybišką implantavimo paslaugą, pritaikant geriausius šveicarų kompanijos „Thommen Medical“ sprendimus.

Ar gali implantas lūžti?

Gali, jei buvo parinktas netinkamas implanto diametras konkrečiam dančiui, jei protezuojant nesilaikoma protokolo arba buvo naudojamos neoriginalios detalės.

Kiek trunka implantacija?

Vidutinis procedūros laikas – 45 min. Mes pasirūpinsime Jūsų komfortu prieš ir po procedūros. Jį užtikrinti padeda vaistai, šaltis, ramybė, instrukcija, kaip elgtis grįžus į namus, specialus šepetukas, skalavimo skystis.

Kokia bus savijauta po implantavimo, ar būsiu darbingas?

Paprastai jau tą pačią dieną galima grįžti prie darbo ar savo įprastos veiklos. Jei numatoma sudėtinga procedūra, apie tai mes informuojame iš anksto.

Ar galiu konsultuotis nuotoliniu būdu, jei turiu panoraminę nuotrauką?

Deja, nesiūlome taip daryti. Panoraminė nuotrauka nesuteikia pakankamai informacijos apie kaulą: jo kokybę, storį, taip pat – apie tikslesnę dantų būklę.

Ar implantai turi garantiją?

Implanto gamintojas suteikia garantiją tik pačiam implantui, bet nesuteikia jos į implantavimo kainą įskaičiuotoms vienkartinėms medžiagoms bei detalėms, darbui.

Kas bus, jei implantas neprigis?

Neprigijus implantui gamintojas kompensuoja naujo implanto kainą ir, jei įmanoma, nemokamai kartojama implantavimo procedūra. Tik reikia palaukti, kol po neprigijusio implanto pašalinimo sugis kaulas. Tai užtrunka apie 2-5 mėnesius.

Implantavimas – labai brangi procedūra. Ar jam yra alternatyvų?

Taip, yra. Tai jau seniai žinomas tiltinis protezas. Tiesa, jį darant tenka šlifuoti sveikus dantis, o atraminiai dantys gauna žymiai didesnę kramtymo apkrovą, dėl to greičiau išlūžta. Be to, tiltinio protezo priežiūra sudėtingesnė. Jei nuo implantavimo sulaiko tik kaina, galime Jums pasiūlyti gydymą išsimokėtinai su medlizingas.lt paslauga.

Turiu dantų šaknų, kurias gydytojas rekomenduoja šalinti, bet nesiūlo implantuoti. Ar galima šalinti ir implantuoti vienu metu?

Daugeliu atvejų pašalinus dantį netrauminiu būdu, jei leidžia anatominė situacija, saugiausia ir optimaliausia implantuoti šalinimo metu, t.y. atlikti vadinamąjį momentinį implantavimą. Tokiu būdų išsaugomas kaulas ir natūralesnis dantenos kontūras bei sutrumpinamas laikas iki protezavimo.

Dantų implantacijos ir implantų kainos