Pasirinkite

Dantenų plastika

Proporcingai tolygi šypsena – įmanoma.

Šypsenos grožį lemia ne tik dantys, bet ir jų harmonija su dantenomis. Esant poreikiui moderniu ultragarso aparatu atliekame dantenų korekciją, po kurios drąsiai šypsotis galite jau kitą dieną. Trumpos dantenų plastikos procedūros metu pašalinamas dantenų perteklius ir sukuriama proporcingai tolygi šypsena.
Dantenų plastika svarbi tiek kalbant apie funkcinius, tiek apie estetinius sprendimus. Kokie jie?

Dantų kaklelių plombavimo alternatyva

Jei pacientas ima skųstis dantų jautrumu, to priežastis neretai būna pleištiniai defektai. Tai būsena, kai pasislinkus dantenoms apsinuogina emaliu nepadengti dantų kakleliai. Jie yra jautrūs, skausmingi, reaguoja į temperatūrų skirtumus, greičiau genda, dėl akivaizdžiai matomų įdubimų nukenčia ir estetinis dantų vaizdas.
Dažnas gydytojų pasirinkimas – kaklelio plombavimas. Tai pašalina keletą nepatogumų (jautrumą ir defektą), bet nukenčia estetinis vaizdas, dantis atrodo neproporcingai ilgas kitų atžvilgiu. Be to, plombavimas yra trumpalaikis sprendimas: veikiamos mechaninės jėgos, plombos neretai praranda sukibimą ir iškrenta.
To alternatyva yra dantenų plastika, kai netraumuojančiu būdu dalis dantenų iš vienos burnos vietos perkeliama į defekto vietą. Tai neskausmingas ir saugus metodas, kuris leidžia ilgam suformuoti trūkstamas dantenas, pašalinti danties jautrumą ir atkurti estetišką vaizdą.

Dantų ir dantenų harmonija

Kalbant apie gražią šypseną neretai akcentuojami tik dantys ir jų atkūrimo būdai, pamirštant, kad ne mažiau svarbi yra dantų ir dantenų harmonija, kurią sugriauti gali net mažos detalės – už savo veidrodinį kaimyną ilgesnis dantis, per trumpi dantukai, per didelis raudonų dantenų kiekis, įdubusi dantena ir pan.
Atlikę šypsenos analizę, mes sukuriame naujas dantenų formas, ir tai kardinaliai keičia jūsų šypseną. O tuomet pereiname prie konkrečių veiksmų. Pašalinti dantenų pertekliui naudojamas specialus lazeris, kuris nepalieka jokių randų ir nesukelia skausmingo gijimo, o speciali įranga sukuria naują natūralų plotą aplink dantį, nepažeisdama jo audinio. Trūkstamos dantenos yra priauginamos.

Dantenų korekcija aplink implantus

Kai pirma atliekama implantacija, o tik vėliau pagalvojama apie dantenas ir galutinę restauraciją, neretai susiduriama su įvairiomis problemomis – išryškėjusiu dantenų pilkumu, įdubomis po karūnėle, maisto strigimu. Ir tai nėra tik estetinė problema ar nereikšmingi nepatogumai – tai, kaip karūnėlė priglunda prie dantenų, lemia ir implanto tarnavimo laiką, nes pro atsiradusius tarpus lengvai prasmunka infekcijų sukėlėjai ir sukelia uždegimus. Implantuodami mes visuomet pasirūpinam, kaip grąžinti dantenų tūrį. Kompleksinis požiūris į implantaciją, dantenų plastiką ir kokybiškas protezavimas leidžia mums džiaugtis puikiu, stabiliu ir estetišku rezultatu.

DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

Ar tai skausminga procedūra?

Nes, mes pasirūpinam reikiama anestezija, kad jūsų gydymas būtų maksimaliai komfortiškas.

Ar man skaudės po procedūros?

Kelias dienas galite jausti nedidelį maudimą. Kadangi korekciją atliekame belopės metodikos būdu, atvirų žaizdų nelieka.

Turiu seniai sudėtus implantus ir jaučiu duobes kaule. Ar tiktų tokia procedūra?

Taip, jos metu mes galim pamažinti duobes ir suteikti tolygumo pojūtį burnoje.

Mano dantukai yra maži, šypsantis matosi daug raudonų dantenų. Ar man padėtų dantenų plastika?

Tik atlikę šypsenos analizę ir 3D rentgeno diagnostiką galime nuspręsti, ar jums tiktų toks gydymas. Jei paaiškės, kad dantenos dengia dalį dantų emalio, galima bus tiesiog pašalinti jų perteklių ir sukurti naują proporcingesnę šypseną.

Ar dantenų plastikai yra amžiaus apribojimų?

Ne, gydymas gali būti taikomas įvairaus amžiaus pacientams, atsižvelgiant į jų poreikius.

Paslaugų kainos