Spalvos pritaikymas

Balta spalva, kaip ir bet kuri kita, turi daug atspalvių. Natūralūs dantys, karūnėlės, laminatės, plombos – visų jų baltumas paprastai yra skirtingas, dėl to šypsena neatrodo estetiškai. Mes siekiame, kad naujos restauracijos būtų maksimaliai panašios į jūsų dantis – tiek forma, tiek spalva, nepriklausomai nuo to, kokį šypsenos atkūrimo būdą taikome: laminates, vainikėlius ar plombavimą.

Siekdami sumažinti aplinkos apšvietimo ir vertintojo subjektyvumo įtaką spalvos nustatymui, naudoja E Lab patentuotą protokolą. Specialūs filtrai padeda išryškinti kiekvieną jūsų natūralaus danties spalvinį elementą. Vėliau, vadovaudamasis reglamentuota metodika, dantų technologas tiksliai atkuria jūsų danties atspalvį. Šis protokolas leidžia atlikti net ir vieno priekinio danties kokybišką restauraciją, išvengiant grupinio protezavimo ir išsaugant gretimus dantis sveikus. Nes misija parinkti vienodą spalvą mums nėra neįmanoma.

DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

Man reikia protezuoti vieną priekinį dantį, bet gydytojas siūlo perdaryti visus keturis, neva, bus sunku parinkti spalvą. Ar tai būtina?

Viskas priklauso nuo kitų dantų būklės. Jei jie sveiki, nėra būtino reikalo vien dėl spalvos juos perdaryti. Spalvą galima tiksliai parinkti naudojant E Lab metodiką.

Atkeliauju į Lietuvą trumpam, užsirašiau protezuoti dantis, bet jaudinuosi dėl spalvos – ar įmanoma ją pritaikyti be kelių pamatavimų?

Taikant skaitmeninę spalvos parinkimo metodiką, fotografuojant specialių filtrų pagalba gaunamas vaizdas, kurį dantų technologas apdoroja tam tikra programa, leidžiančia pamatyti visus įmanomus atspalvius. Vėliau jis tiksliai juos atkartoja gamindamas protezus. Todėl galite būti ramūs – spalva bus pritaikyta iškart, be papildomų matavimų

Man atliko protezavimą, bet matosi kad protezuotų dantų spalva kitokia nei natūralių. Ar įmanoma tai pataisyti ?

Mes stengiamės, kad dirbtiniai dantys nesiskirtų nuo natūralių. Spalvos neatitikimas gali atsirasti nebent keičiantis natūralių dantų atspalviui. Pataisyti galima, bet dažniausia tenka protezus perdaryti iš naujo.

Kodėl kitos klinikos nenaudoja skaitmeninio spalvų parinkimo?

Tam ne tik būtina turėti specialią fotografavimo įrangą klinikoje, bet ir dantų technologas turi turėti specialią programą ir keramiką, kuri atitiktų kiekvieną atspalvį. Tik visavertis, pilnas paslaugos komplektas, apimantis ir kliniką, ir laboratoriją, užtikrina gerą estetinį rezultatą

Paslaugų kainos