Burnos higiena/ dantų balinimas/ profilaktika

Kaip bebūtų apmaudu, anksčiau ar vėliau visi susiduriame su dantų problemomis. Net jei ir nejaučiate nemalonių pojūčių, tai dar nėra garantijos, jog tikrai neturite problemų su dantimis. Daugiausiai įtakos dantų sveikatai turi tinkama burnos higiena ir savalaikis atsiradusių ligų gydymas. Reguliarios profilaktinės patikros metu, jei randami dantų pažeidimai, jie nėra įsisenėję, maža skylutė žymiai greičiau ir be skausmo sutaisoma nei pažengęs dantų ėduonis. Implantų ar savų dantų reguliari profesionali priežiūra, burnos higiena ir gydymas, jei reikalingas, ankstyvose stadijose visada yra ženkliai pigiau, nei rimtų pažeidimų gydymas, protezavimas ar perimplantavimas.

Suderinti vizito laiką

Burnos higiena

Apsilankymas dantų SPA.

Procedūros metu, naudojant optiką ir unikalų gydymo kompleksą EMS, pilnai pašalinamas kietasis ir minkštasis apnašas, koreguojamos senos plombos, nuvalomos pigmentinės dėmės, poliruojami dantys, teikiamos individualios burnos higienos rekomendacijos bei parenkamos priemonės namuose. Dirbame pagal šveicarų sukurtą #GuidedBiofilmTherapy metodiką, kuri leidžia maksimaliai efektyviai ir komfortiškai atlikti burnos higieną bei individualiai prisitaikyti prie skirtingų situacijų paciento burnoje. Tad siūlome susipažinti su burnos higiena iš naujo. Tai lyg SPA procedūra, kurios metu galėsite atsipalaiduoti, o mes pasirūpinsime gražia Jūsų šypsena.

Plačiau

Reguliari patikra

Išsaugokite savus dantis kuo ilgiau

Nuolatinė dantų priežiūra ir reguliari kontrolė yra būtina norint išsaugoti sveikus savo dantis. Reguliarių odontologinių patikrinimų metu atsiradusias dantų problemas galima nustatyti gana anksti, kai jos dar yra nedidelės. O tai leidžia taikyti kuo paprastesnį ir mažiau invazyvų dantų gydymą.

Plačiau

Implantų/protezų priežiūra

Ne mažiau svarbūs už dantis

Klaida manyti, kad implantai ir protezai reikalauja mažiau priežiūros nei savi dantys, nes jie negenda. Iš tiesų jiems dėmesio reikia netgi daugiau, nes pirmosios problemos neretai nejuntamos, jas pastebėti galima tik reguliariai tikrinantis.

Plačiau

Dantų balinimas

Balčiau yra dailiau.

Dantų kosmetikos procedūra, kurios metu pašviesėja dantų atspalvis ir tai yra viena iš greičiausių, pigiausių, operacijų nereikalaujančių procedūrų šypsenai pagražinti. Dantims balinti naudojame „Philips Zoom“ sistemą, kuri dirgina minimaliai ir užtikrina ilgalaikius rezultatus.

PLAČIAU

DUK

Kas yra bioplėvelė?

Bioplėvelė – tai burnos ertmėje esančios mikroorganizmų kolonijos, galinčios sukelti dantų ėduonį, periodontitą arba periimplantitą ir kitas uždegimines burnos ertmės ligas, keliančias riziką netekti dantų. Kartu su apnašomis pašalinus bioplėvelę, ši rizika gerokai sumažėja.

Kuo BŠP (bioplėvelės šalinimo procedūra) skiriasi nuo įprastos dantų higienos?

Profesionali burnos higienos procedūra susideda iš tam tikrų etapų, kurių metu higienistas pašalina susikaupusius akmenis (kietąjį apnašą) nuo natūralių ir restauruotų dantų bei implantų, koreguojamos senos plombos, nuvalomos pigmentinės dėmės, poliruojami dantys. Tačiau tai, kas tinka implantams, nebūtinai tinka plombuotiems dantims; kas tinka estetinei plombai, nebūtinai tinka sveiko danties paviršiui ir pan. Atsižvelgdami į tai, šveicarai sukūrė kompleksą, kuris leidžia individualizuoti šį procesą ir lengviau bei kokybiškiau pasiekti norimą rezultatą.

Kokie yra pagrindiniai BŠP privalumai?

BŠP kompleksas padeda viso to išvengti, nes:

yra saugus ir neskausmingas;
-mažai invazyvus ir švelnus dantims, minkštiesiems audiniams ir implantams;
-garantuoja ilgai išliekantį slidų ir švelnų dantų paviršių;
-užtikrina visišką bioplėvelės pašalinimą;
-gali būti taikomas ėduonies ir periodontito prevencijai net vaikams ir paaugliams.

Kaip tai atliekama?

EMS atliekama pagal griežtą reglamentą. Kruopščiai patikrinus ir išanalizavus kiekvieną klinikinį atvejį, burna praskalaujama specialiu skalavimo skysčiu. Jis nudažo bioplėvelę ir padeda aptikti net atokiausias vietas. Pašalinus plėvelę ir pigmentą ne tik nuo dantų, bet ir nuo dantenų, liežuvio ir gomurio, aptinkami ir pašalinami susiformavę akmenys. Specialiai kiekvienam paviršiui pritaikytais instrumentais apdorojami sveikų ir restauruotų dantų, implantų paviršiai, išvalomos dantenų kišenės. Dantys padengiami apsauginiu fluoro sluoksniu. Paskiriamas kontrolinis vizitas.

Kaip dažnai reikia atlikti profesionaliąją burnos higienos procedūrą?

Burnos higiena – labai individuali procedūra, kuri taip pat priklauso nuo burnos higienos įgūdžių namuose. Pacientams, kurie skundžiasi lengvai kraujuojančiomis dantenomis, prastu burnos ertmės kvapu, pas burnos higienistą rekomenduojama apsilankyti kas 6 mėnesius. Periodonto ligomis sergantiesiems – kas 3-4 mėnesius. Ortodontinius aparatus (breketus, tiesinamąsias kapas, plokšteles) nešiojantiems pacientams – kas 4 mėnesius.

Burnos higienos kaina