Estetinis-funkcinis plombavimas/ biomimetinės metodikos

Informacija atnaujinama.

Registruotis

Plombavimas

Klasikinis būdas atkurti danties estetinį vaizdą ir funkciją

Dantų ėduonis yra labiausiai paplitusi dantų liga, jis gali formuotis tiek sveikame, tiek plombuotame dantyje. Plombavimo metu itin preciziškai atkuriama anatominė danties forma, spalva ir funkcija bei užkertamas kelias ėduonies plitimui.

PLAČIAU

Estetinis plombavimas

Greitas sprendimas šypsenai padailinti.

Gydytoja teigia - plombavimas negali būti neestetinis. Dantis turi atrodyti estetiškai ir atlikti savo funkciją, todėl plombuojama sluoksnis po sluoksnio, lyg atkartojant natūralią struktūrą. Plombos spalva parenkama siekiant kuo tiksliau atkurti natūralią danties spalvą. Ir priekiniai, ir galiniai dantys turėtų atrodyti taip pat kaip ir kiti.

PLAČIAU

DUK

Kiek laiko tarnauja vainikai ant implantų?

Tai priklauso nuo naudojamų medžiagų ir konstrukcijos. Prisukamos cirkonio ir stiklo keramikos konstrukcijos tarnaus virš 10 metų.

Man siūlo rinktis tarp protezavimo neoriginaliomis ir originaliomis detalėmis. Ar yra tarp jų koks nors skirtumas ?

Mes naudojame tik originalias detales, nes jos yra išbandytos ir maksimaliai suderintos su implantu. Neoriginalios detalės dažnai sąlygoja implanto ar karūnėlės lūžį, kaulo praradimą, o tai labai apsunkina gydymą.

Ar protezavimo darbams taikoma garantija?

Mūsų klinikoje taikoma geros valios garantija, kurios sąlygos suderintos su dantų technologais.

Ar prarasiu implantų garantiją, jei pasirinksiu pigesnį protezavimą neoriginaliomis detalėmis?

Deja, taip, garantija tokiu atveju prarandama. Niekas negali garantuoti tų detalių mechaninio tikslumo ir tvirtumo. Jų naudojimas dažnai priveda prie implantų lūžio ir kaulo praradimo aplink implantą (periimplantito).

Ar vainikams ant implantų turėtų būti taikoma speciali priežiūra?

Nes, pakaks naudoti dantų šepetuką ir tarpdančių siūlą. Mes apmokome visų priežiūros niuansų. Rekomenduojame vengti tarpdančių krapštukų ir šepetukų. Dantenos, ypač – prie pat implantų, yra labai lengvai pažeidžiamos. Joms sukurti kartais prireikia kelių plastikos procedūrų.

Noriu atlikti visos burnos „remontą“. Nuo ko pradėti?

Nuo išsamios konsultacijos. Jos metu mes padarysime panoraminę rentgenogramą, jei reikės – ir 3D kompiuterinę tomografiją. Taip pat atliksime skaitmeninį šypsenos pamatavimą, įvertinsim sąkandį, išklausysim jūsų pageidavimus ir skundus. Po pirmosios paprastai skiriame antrą – nemokamą – konsultaciją. Kodėl? Nes neįmanoma per vieną susitikimą sukurti visos burnos gydymo plano. Po pirmojo susitikimo gydytojai turi pasitarti tarpusavyje, įvertinti visus už ir prieš, kad kito vizito metu galėtų pasiūlyti kelis problemų sprendimo variantus. Tinkamas pasiruošimas lemia didelę dalį gydymo sėkmės. Ne veltui sakoma: devynis kartus pamatuok, o dešimtą – kirpk.

Man buvo sukurta nauja šypsena pagal specialų gydymo planą, bet jaučiu, kad dantukai neproporcingi. Ką daryti?

Veikiausiai teks perdaryti viską iš naujo. Mes visada patariame: nepradėkite gydymo, nepasitarę su keliais skirtingų klinikų specialistais. Nepatogių klausimu nebūna, o klaidas taisyti kainuoja brangiau. Konsultacijos metu mes surenkame visą reikalingą informaciją ir pateikiame naujos šypsenos planavimo paslaugą. Šypsena – tai visuma, kurią sudaro proporcijos, formos, jų geometrija. Tai tarsi matematinė lygtis, kurią turime išspręsti, žinodami pradinius atskaitos taškus.

Kaip pasirinkti kliniką gydymui?

Pirmiausia siūlome atsižvelgti į gydytojų komandą: jų patirtį, įgūdžius, išsilavinimą, bendravimo kultūrą. Be abejo, svarbi ir įranga, technologijos. Bet turėkite omenyje, kad vien įranga nieko negarantuoja – kuo ji sudėtingesnė, tuo daugiau reikia gydytojo įgūdžių su ja dirbti, tad idealu, kai šie veiksniai eina išvien. Mes rekomenduojame vengti klinikų, kur gydytojai dirba vos vieną ar dvi dienas per savaitę, kur trūksta aiškumo dėl galutinių kainų ir gydymo plano, kur vengiama atsakyti į jums kylančius klausimus ir siūloma aklai pasitikėti gydytojo sprendimais. Juk kalbama apie Jūsų sveikatą! Jūs ne tik galite, bet ir turite domėtis, kaip ir kodėl atliekamos procedūros, ir privalote gauti aiškius, suprantamus atsakymus į visus klausimus. Siūlome apsilankyti bent keliose klinikose, kol atrasite tą, kurioje jausitės laukiami, išgirsti ir suprasti.

Kodėl man niekada gydytojai nesiūlė daryti dantų laminačių, tik estetinį plombavimą?

Kokybiškas dantų laminatės gali pasiūlyti ne viso klinikos, ne visi protezuojantys gydytojai jas daro. Tai gana sudėtingas gydymo būdas, reikalaujantis žinių, didelio tikslumo, specialių priemonių ir geros
laboratorijos.

Man gydytojas siūlo priekinių dantų estetinį plombavimą. Ar tai patikima?

Vertinant iš trumpalaikės perspektyvos – taip, bet po kelerių metų Jūs veikiausiai norėsite ko nors ilgalaikiškesnio. Nuolat nutrupantys plombos fragmentai, blizgesio ir spalvos praradimas, dažnas poliravimas ir vizitai pas burnos higienistą pacientus neretai paskatina ieškoti patikimesnio gydymo – porcelianinių dantų laminačių.

Dantų protezavimo kainos