Estetinis-funkcinis plombavimas/ biomimetinės metodikos

Odontologija šiuo metu išgyvena naują požiūrį į dantų plombavimą – dantis plombuojantys gydytojai dabar ne „įdeda“ plombą, siekdami „užkišti skylę“ ir sustabdyti ėduonies plitimą, o atkuria dantį taip, kad jo beveik neįmanoma atskirti nuo sveiko. Tad dantų plombavimą būtų teisingiau vadinti restauravimu.

Naujos medžiagos, metodikos padeda atkurti prarastus audinius, galvoti ne tik apie tvirtumą, bet ir apie estetiką. Atkuriame beveik viską, ką praradome: dantų sieneles, kauburus, vageles, atstatome kramtomuosius paviršius.

Ir tai – ne viskas. Dantis – sudėtinga sistema, sudaryta iš įvairių medžiagų: emalio, dentino, cemento. Kiekviena iš jųskiriasi savo kietumu, elastingumu. Tik jų balansas sukuria tvirtumą, todėl restauruodami dantis mes laikomės biomimetinio (mėgdžiojančio gamtos modelius ir sistemas) principo. Parenkame ir sluoksniuojame įvairias medžiagas, kad restauruotas dantis savo savybėmis būtų kuo artimesnis natūraliam. Naujos medžiagos, plombavimo metodikos mums atvėrė galimybes atkurti ne tik prarastus audinius, galvoti apie restauracijos tvirtumą, bet ir apie estetiką. Restauruotas dantis turi būti nepastebimas, atrodyti natūraliai.

Šiais laikais apie plombavimą negalima galvoti kaip apie procedūrą, kurios metu odontologas jums “uždarys skylę”. Tai yra kur kas daugiau. Tai yra danties natūralių savybių atkūrimas, kad jis toliau galėtų visavertiškai funkcionuoti jūsų burnoje.

Suderinti vizitą

Estetinis funkcinis plombavimas

Klasikinis būdas atkurti danties estetinį vaizdą ir funkciją

Estetika ar funkcionalumas? Restauruodami dantis neturėtumėte rinktis tarp šių dviejų savybių – dantis turi ir gražiai atrodyti, ir puikiai atlikti savo funkciją

PLAČIAU

Biomimetinis restauravimas

Atkurti gamtą

Biomimetika – tai gamtos sukurtų modelių ir sistemų mėgdžiojimas. Biomimetiškai restauruojant dantį siekiama, kad jis ne tik atrodytų kaip natūralus, bet ir jo mechaninė struktūra būtų kuo artimesnė natūraliam.

PLAČIAU

Senų plombų keitimas

Senas plombas pacientai paprastai nusprendžia keisti, kai jos iškrenta, išlūžta dantis, pradeda jį skaudėti arba matosi akivaizdūs ėduonies požymiai. Ar reikia senas, bet dar neblogai atrodančias plombas keisti vien dėl to, kad tai pasiūlė odontologas?

PLAČIAU

Priekinių dantų estetinis plombavimas

Estetinis priekinių dantų plombavimas išpopuliarėjo kaip greitas būdas atkurti dantis ir suteikti jiems gražią išvaizdą. Kas tai yra, kokie jo pliusai ir minusai?

PLAČIAU

Dantų kaklelių plombavimas

Jei dantys tapo jautrūs šaltam maistui ir orui, ties dantenomis atrodo nudilę ir tarsi kiauri, tai dažniausiai rodo dantų kaklelių problemas. Šios problemos priežasčių ir sprendimo būdų yra ne vienas.

PLAČIAU

Dantų ėduonies diagnostika, restauracijų priežiūra, poliravimas

Dantų priežiūra yra nuolatinis procesas. Neįmanoma jų sutvarkyti kartą ir visiems laikams, nes dantis veikia ėduonis, jie dyla, sensta plombos. Jei reguliariai lankysitės pas savo odontologą, naujai atsiradusias problemas jis pašalins laiku, joms nespėjus įsisenėti.

PLAČIAU

Dantų protezavimo kainos