Visos burnos reabilitacija

Dantys burnoje atlieka skirtingą funkciją. Priekiniai dantys restauruojami daugiausiai dėl estetikos, krūminiams keliame griežtus tvirtumo reikalavimus – kad atrodydami natūraliai tuo pat metu atlaikytų didelį krūvį kramtant net ir labai kietą maistą.

Kai kramtymo aparato pažeidimai dideli, paprasto plombavimo neužteks, reikės visos burnos reabilitacijos. Jei esate netekę daugiau nei 4 dantų, likę dantys nudilę, o daugiau nei trečdalį kramtymo paviršiaus sudaro dantų vainikai, tenka tarpusavyje suderinti keletą skirtingų technikų (tarp jų – ir implantavimą) ir pritaikyti kompleksinį protezavimą. Tai padeda atkurti tiek priekinių dantų estetiką, tiek šoninių dantų lankus ir sugrąžinti kramtymo funkciją.

Tokiais atvejais labai svarbu  atlikti tikslią diagnostiką, rentgenologiniais tyrimais įvertinti kaulo ir dantų šaknų būklę, dokumentuoti pradinę situaciją ir sumodeliuoti būsimą gydymo vaizdą skaitmeniniu arba analoginiu būdu.

Pradėti protezavimą galima tik sudarius pacientui aiškų ir priimtiną gydymo planą.

DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

Noriu atlikti visos burnos „remontą“. Nuo ko pradėti?

Nuo išsamios konsultacijos. Jos metu mes padarysime panoraminę rentgenogramą, jei reikės – ir 3D kompiuterinę tomografiją. Taip pat atliksime skaitmeninį šypsenos pamatavimą, įvertinsim sąkandį, išklausysim jūsų pageidavimus ir skundus. Po pirmosios paprastai skiriame antrą – nemokamą – konsultaciją. Kodėl? Nes neįmanoma per vieną susitikimą sukurti visos burnos gydymo plano. Po pirmojo susitikimo gydytojai turi pasitarti tarpusavyje, įvertinti visus už ir prieš, kad kito vizito metu galėtų pasiūlyti kelis problemų sprendimo variantus. Tinkamas pasiruošimas lemia didelę dalį gydymo sėkmės. Ne veltui sakoma: devynis kartus pamatuok, o dešimtą – kirpk.

Neseniai atliktas gydymas, bet nejaučiu patogumo. Ar tai praeis su laiku?

Ilgainiui jūs tiesiog priprasite, bet pirminis nepatogumas yra signalas, kad kažkas padaryta blogai. Nauji vainikai turi būti iš karto būti patogūs, tik tai užtikrina natūralų balansą burnoje. Patogumo jausmą galima grąžinti nedidelėmis laikinomis korekcijomis, o dėl to, ar norėsite tolesnio gydymo, teks apsispręsti jums.

Man buvo sukurta nauja šypsena pagal specialų gydymo planą, bet jaučiu, kad dantukai neproporcingi. Ką daryti?

Veikiausiai teks perdaryti viską iš naujo. Mes visada patariame: nepradėkite gydymo, nepasitarę su keliais skirtingų klinikų specialistais. Nepatogių klausimu nebūna, o klaidas taisyti kainuoja brangiau. Konsultacijos metu mes surenkame visą reikalingą informaciją ir pateikiame naujos šypsenos planavimo paslaugą. Šypsena – tai visuma, kurią sudaro proporcijos, formos, jų geometrija. Tai tarsi matematinė lygtis, kurią turime išspręsti, žinodami pradinius atskaitos taškus.

Kaip pasirinkti kliniką gydymui?

Pirmiausia siūlome atsižvelgti į gydytojų komandą: jų patirtį, įgūdžius, išsilavinimą, bendravimo kultūrą. Be abejo, svarbi ir įranga, technologijos. Bet turėkite omenyje, kad vien įranga nieko negarantuoja – kuo ji sudėtingesnė, tuo daugiau reikia gydytojo įgūdžių su ja dirbti, tad idealu, kai šie veiksniai eina išvien. Mes rekomenduojame vengti klinikų, kur gydytojai dirba vos vieną ar dvi dienas per savaitę, kur trūksta aiškumo dėl galutinių kainų ir gydymo plano, kur vengiama atsakyti į jums kylančius klausimus ir siūloma aklai pasitikėti gydytojo sprendimais. Juk kalbama apie Jūsų sveikatą! Jūs ne tik galite, bet ir turite domėtis, kaip ir kodėl atliekamos procedūros, ir privalote gauti aiškius, suprantamus atsakymus į visus klausimus. Siūlome apsilankyti bent keliose klinikose, kol atrasite tą, kurioje jausitės laukiami, išgirsti ir suprasti.

Ar protezavimui suteikiama garantija?

Mūsų klinikoje taikoma geros valios garantija, kurios sąlygos suderintos su dantų technologais.

Paslaugų kainos