Pasirinkite

Momentinė implantacija

Nelikite be danties

Dažniausiai implantą galima įsriegti į ką tik pašalinto danties vietą ir tos pačios procedūros metu ant jo pritvirtinti naują laikiną dantį. Pastaruoju metu Lietuvoje populiarėjanti momentinė implantacija pasaulyje naudojama daugiau nei 20 metų.

Mes visiškai pasitikime šia metodika, taikome ją jau 14 metų. Per tą laiką sukaupta mūsų patirtis padeda pasirinkti saugiausią kelią.

Vienos procedūros metu netrauminiu būdu pašalinamas dantis ar keli ir į jų vietą įsriegiamas individualiai parinktas implantas arba implantai. Kadangi implanto forma yra labai panaši į natūralią danties šaknį, jis puikiai įsitvirtina ką tik išrauto danties vietoje. Iš karto prie implanto ar kelių implantų pritvirtinamas laikinas vainikėlis arba tiltas. Taigi – Jums nė dienos neteks būti be danties! Esamas uždegimas pašalinamas kartu su raunamu dantimi, todėl galite būti ramūs dėl momentinio implantavimo saugumo ir ilgaamžiškumo. 

Be to, šiuolaikiškų implantų paviršius padengtas specialia medžiaga, kuri paskatina kaulo regeneraciją ir pagreitina gijimą.

Ar momentinis implantavimas tinka visiems? Reikia pripažinti, kad kartais dėl anatominių ypatumų šis būdas netinka. Tokiais atvejais, naudodami specialias medžiagas, galime pagreitinti kaulo atsistatymą ir saugiai įdedame implantą vėliau.

Tiesiog pasitarkime.

DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

Kokia implantavimo kaina?

Vidutinė, standartinė vieno implanto kaina su darbu Lietuvoje yra virš 800 eurų. Pažymėtina, kad į šią kainą nėra įtrauktas galutinis protezavimas.

Gydytojas siūlo pigesnius ir brangesnius implantus. Kaip pasirinkti?

Mes siūlome implantavimo paslaugą, o implantą parenkame optimaliausiai tinkantį Jūsų situacijoje. Nesvarbu, ar jis bus tradicinis, ar padengtas aktyviu skysčiu, ar su aktyviu sriegiu, jų kaina yra vienoda. Mūsų tikslas – užtikrinti kokybišką implantavimo paslaugą, pritaikant geriausius šveicarų kompanijos „Thommen Medical“ sprendimus.

Kiek trunka implantacija?

Vidutinis procedūros laikas – 45 min. Mes pasirūpinsime Jūsų komfortu prieš ir po procedūros. Jį užtikrinti padeda vaistai, šaltis, ramybė, instrukcija, kaip elgtis grįžus į namus, specialus šepetukas, skalavimo skystis.

Ar tai skausminga?

Procedūra panaši į įprastą dantų plombavimą, taigi – neskausminga.

Ar galiu konsultuotis nuotoliniu būdu, jei turiu panoraminę nuotrauką?

Deja, nesiūlome taip daryti. Panoraminė nuotrauka nesuteikia pakankamai informacijos apie kaulą: jo kokybę, storį, taip pat – apie tikslesnę dantų būklę.

Ar implantai turi garantiją?

Implanto gamintojas suteikia garantiją tik pačiam implantui, bet nesuteikia jos į implantavimo kainą įskaičiuotoms vienkartinėms medžiagoms bei detalėms, darbui.

Ar brangesnis implantas prigis geriau?

Implantas prigis geriausiai, jei įdėtas techniškai, atsižvelgiant į individualią klinikinę situaciją. Mes renkamės tik lyderiaujančios kompanijos produktus, dėl kurių kokybės esame tikri.

Neturiu visų dantų, kokia metodika man geriausia?

Be originalaus ir daugeliu atvejų tinkamiausio „All-on-4“ metodo, mes galime pasiūlyti išimamus protezus ant 2-jų implantų arba aukštos kokybės, estetiškai atrodančius dantis ant 6-ių ir daugiau implantų.

Iš kokios medžiagos gaminami implantai ?

Implantai gaminami iš medicininio titano, jų paviršius specialiai apdorojamas, tai pagreitina gijimą ir kaulo priaugimą.

Ar man prigis implantai ?

Šiuolaikiški implantai prigyja daugiau nei 99 proc. Kaip ilgai jie tarnaus, priklauso ne tik nuo implantavimo, bet ir nuo protezavimo kokybės.

Paslaugų kainos