All-on-4 metodika

Sprendimai praradusiems daug dantų.

Daugiau nei prieš 20 metų portugalo Paulo Malo pasiūlyta metodika „All-on-4“ („Visi ant keturių“) tebėra populiari, nes  leidžia atkurti visus žandikaulio dantis ir išvengti kaulo priauginimo. Dauguma žmonių po šios procedūros išeina ne tik su implantais, bet ir su neišimamais gražiais laikinais dantimis. Mes šį metodą sėkmingai taikome daugiau nei 14 metų. Neretai, norint pasiekti natūralaus estetinio rezultato ir išsaugoti kramtymo funkciją, prireikia daugiau implantų. Toks metodas vadinamas labiau apibendrinančiu „All-on-X“ terminu.

Vos vieno vizito metu mes pašaliname beviltiškus, parodontozės paveiktus ar išgedusius dantis ir iš karto įsriegiame implantus. Dažnai galiniai implantai yra lenkiami, norint išvengti sinuso pakėlimo ir kaulo augmentacijos.

Procedūros metu naudojame chirurginį gidą, kuris mums padeda tiksliai nustatyti implantų poziciją.

Prie implantų pritvirtinamos specialios tarpinės „multi unit“ detalės. Šios mažos, bet reikšmingos detalės padeda ne tik tiksliai pritaikyti protezą, bet ir – tai ypač svarbu! – sudaro patikimą barjerą tarp protezo ir implanto, saugodamos nuo galimo periimplantito (uždegimo aplink implantą).

Tos pačios procedūros metu pritvirtiname neišimamus laikinus protezus. Pacientui nereikia laukti, kol baigsis gijimo procesas – jau iškart išėjęs iš gydytojo kabineto, jis gali šypsotis, valgyti minkštą maistą ir gyventi visavertį gyvenimą. Gijimo procesui pasibaigus, laikini vainikėliai keičiami nuolatiniais, gražiais ir patvaresniais neišimamais protezais.

All-on-4“ (visi dantys ant 4 implantų) – unikali „Nobel Biocare“ kompanijos sukurta metodika. Ji apima ne tik chirurginę procedūrą ir protezavimą, bet ir priežiūrą. Nesilaikant nustatytos gydymo sekos ar naudojant neoriginalias detales, dažnai susiduriama su komplikacijomis. Pažymėtina, kad šveicariškų implantų gamintojai „Thommen Medical“ naudoja švedų „Nobel Biocare“ sukurtas tarpines „multi unit“ detales. Specialus aktyvus implanto paviršius pagerina jo suaugimą su kaulu ir prigijimą. Atidarius pakuotę implanto paviršius suvilgomas hidrofiliniu skysčiu tik prieš pat įsriegiant jį į kaulą.

Tiesiog pasitarkime.

DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

Ar man prigis implantai ?

Šiuolaikiški implantai prigyja daugiau nei 99 proc. Kaip ilgai jie tarnaus, priklauso ne tik nuo implantavimo, bet ir nuo protezavimo kokybės.

Ar skaudės po implantavimo?

Mes procedūras atliekame, darydami minimalius pjūvius, naudodami chirurginius gidus. Tai leidžia maksimaliai sumažinti diskomfortą po procedūros ir išvengti nuskausminamųjų vaistų.

Neturiu visų dantų, kokia metodika man geriausia?

Be originalaus ir daugeliu atvejų tinkamiausio „All-on-4“ metodo, mes galime pasiūlyti išimamus protezus ant 2-jų implantų arba aukštos kokybės, estetiškai atrodančius dantis ant 6-ių ir daugiau implantų.

Ar implantai turi garantiją?

Implanto gamintojas suteikia garantiją tik pačiam implantui, bet nesuteikia jos į implantavimo kainą įskaičiuotoms vienkartinėms medžiagoms bei detalėms, darbui.

Ar galiu konsultuotis nuotoliniu būdu, jei turiu panoraminę nuotrauką?

Deja, nesiūlome taip daryti. Panoraminė nuotrauka nesuteikia pakankamai informacijos apie kaulą: jo kokybę, storį, taip pat – apie tikslesnę dantų būklę.

Gydytojas siūlo pigesnius ir brangesnius implantus. Kaip pasirinkti?

Mes siūlome implantavimo paslaugą, o implantą parenkame optimaliausiai tinkantį Jūsų situacijoje. Nesvarbu, ar jis bus tradicinis, ar padengtas aktyviu skysčiu, ar su aktyviu sriegiu, jų kaina yra vienoda. Mūsų tikslas – užtikrinti kokybišką implantavimo paslaugą, pritaikant geriausius šveicarų kompanijos „Thommen Medical“ sprendimus.

Ar brangesnis implantas prigis geriau?

Implantas prigis geriausiai, jei įdėtas techniškai, atsižvelgiant į individualią klinikinę situaciją. Mes renkamės tik lyderiaujančios kompanijos produktus, dėl kurių kokybės esame tikri.

Paslaugų kainos