Apie kliniką

Pačiame miesto centre įsikūrusi mūsų odontologijos klinika „Art Dentistry“, visai neseniai pavadinta nauju vardu ir persikėlusi į naujas patalpas, turi kur kas ilgesnę istoriją. Tai – nuo 2008 metų veikiančios klinikos „Privati praktika“ augimo rezultatas.

Mūsų gydytojai vadina „Art Dentistry“ butiku, kur viskas yra svarbu – pradedant aplinka, baigiant kruopščiai atrinktais produktais. Mūsų stipriosios pusės – implantavimas, estetinė odontologija, profesionali burnos higiena ir inovatyvios idėjos.

Savo klinikoje vadovaujamės letosios odontologijos principais. Kas tai yra? Tai – jauki, estetiška ir atpalaiduojanti aplinka, kurioje tarsi namie jaučiasi ir gydytojai, ir pacientai. Individualus dėmesys ir pagarba kiekvienam atėjusiam. Profesionalūs, neskubantys, didelę patirtį turintys, kruopščiai atrinkti gydytojai. Atvirumas ir sąžiningumas, tiek kalbant apie gydymo planą, tiek apie kainas. Domėjimasis naujausiomis technologijomis, siekiant saugaus, estetiško ir ilgalaikio rezultato.

Užsukite pas mus ir nustebsite pamatę, koks malonus gali būti dantų gydymas ir šypsenos kūrimas.

Jūsų pirmasis vizitas mūsų klinikoje gali būti virtualus

Komanda

Jevgenij
Travkin

Gydytojas odontologas, specializuojasi implantacijos ir protezavimo srityse


Plačiau

Vitoldas
Šalašidi

Gydytojas odontologas, specializuojasi kanalų gydymo, pergydymo ir endochirurgijos srityse


Plačiau

Gintautas
Rumbaitis

Gydytojas odontologas, specializuojasi dantų plombavime. Funkcinis-estetinis restauravimas, minimaliai invazivus mikroprotezavimas


Plačiau

Žygintas
Jonaitis

Gydytojas odontologas, specializuojasi estetinio protezavimo laminatėmis, implantacijos srityse


Plačiau

Grėtė
Svešnikovaitė

Burnos higienistė. Specializacija : burnos higiena atliekama pagal šveicarų įmonės EMS sukūrtą kompleksą – #guidedbiofilmtherapy; dantų balinimas pagal saugią Philips ZOOM metodiką


Plačiau

Kiekvienas žmogus — unikalus, todėl ir mūsų gydymo metodai kiekvienu konkrečiu atveju parenkami individualiai.