Privatumo politika

UAB „PRIVATI PRAKTIKA“ PRIVATUMO POLITIKA

UAB „Privati praktika“ gerbia savo klientų privatumą, todėl garantuoja, kad internetinėje svetainėje www.privatipraktika.lt bei klinikoje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Prašome prieš naudojantis mūsų paslaugomis, perskaitykite šią UAB „Privati praktika“ privatumo politiką, kad vėliau nekiltų nesusipratimų. Ši privatumo politika yra trumpa informacija apie mūsų įmonei pateikiamus asmens duomenis ir jų rinkimo, tvarkymo bei apsaugos aspektus. Visa išsami informacija apie tai Jums bus pateikta pasirašytinai mūsų klinikoje prieš registruojantis paslaugų gavimui, taip pat pateikta viešai klinikos patalpose.

2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojo ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), kuris sustiprino ir suvienodino asmens duomenų apsaugą visoje Europos Sąjungoje. Kad galėtume suteikti Jums galimybę naudotis UAB „Privati praktika“ paslaugomis, reikalinga rinkti ir kaupti Jūsų asmens duomenis, kurie bus naudojami registracijai, gydymo būdams bei priemonėms išrašyti bei pritaikyti, išrašant PVM sąskaitą faktūrą, siunčiant Jus pas trečiuosius asmenis dėl papildomų paslaugų gavimo ir kitais tikslais, todėl, vadovaujantis BDAR reikalavimais, šiam tikslui bus reikalingas Jūsų sutikimas, kurį siūlysime išreikšti tik asmeniškai raštu mūsų klinikoje.

Naudotis mūsų paslaugomis, registruotis mūsų klinikoje bei gauti paslaugas gali:

– visi veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;

– nepilnamečiai iki šešiolikos metų amžiaus – tik tėvų, įtėvių, globėjų arba rūpintojų registravimu;

– nuo šešiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus – tik turėdami tėvų, įtėvių, globėjų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai LR teisės aktų nustatyta tvarka jie pripažinti kaip visiškai veiksnūs (pilnamečiai);

– juridiniai asmenys;

-visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.

Tik šių asmenų asmens duomenis mes galime rinkti, tvarkyti ir saugoti.

Jūsų asmens duomenų valdytojas bus UAB „Privati praktika“, įmonės kodas 300669948 adresas M.K. Čiurlionio g. 84B, LT-03215 Vilnius, tel. +370 684 40349, el. p. info@privatipraktika.lt. Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi tik vykdant Jūsų registracijos, kontakto su Jumis palaikymo ir autentifikavimo, suteiktų paslaugų ir jų tęstinumo apskaitos, bendradarbiavimo su Jumis atnaujinimo ir tęsimo tikslais. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – BDAR, LR asmens duomenų apsaugos įstatymas, kiti LR teisės aktai ir Jūsų raštiškas sutikimas. Jūsų pateikti asmens duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims, išskyrus tuos atvejus, kai Jums reikės mūsų išrašyto dokumento apie Jūsų sveikatos srities, susijusios su mūsų teikiamomis paslaugomis, būklę ar duomenų apie mūsų suteiktas Jums paslaugas, jų pasekmes.

Pateikus savo asmens duomenis, Jūs turite teisę:

– prašyti, kad UAB „Privati praktika“ leistų susipažinti su Jūsų asmens duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą;

– nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi;

– teisę į šių duomenų perkeliamumą;

– bet kuriuo metu atšaukti sutikimą, nedarant poveikio sutikimu grindžiamo duomenų tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui;

– teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

Jūsų asmens duomenų pateikimas gali būti teisės aktais arba sutartyje numatytas reikalavimas, ar reikalavimas, kurį būtina įvykdyti norint sudaryti sutartį ir Jūs privalote pateikti kai kuriuos asmens duomenis, reikalingus sutarčiai sudaryti/įvykdyti užsakymą. Jums nepateikus savo asmens duomenų ar nedavus raštiško sutikimo mums juos rinkti, kaupti ir tvarkyti, jokių pasekmių Jums nekils, tačiau negalėsime įvykdyti Jūsų užsakymo, suteikti paslaugų ir jų tinkamai įforminti.

Jūsų pateiktų asmens duomenų tiesioginės rinkodaros tikslais nenaudosime. Visi jie bus renkami, tvarkomi ir saugomi pagal BDAR, LR asmens duomenų apsaugos įstatymo, kitų LR teisės aktų reikalavimus. Mūsų įmonėje taip pat sukurtas asmens duomenų apsaugos sistema ir su jos teisės aktais Jūs būsite supažindinti prieš registruojantis pas mus.

Jūs bet kuriuo metu galėsite atšaukti savo sutikimą (-us), atsiųsdami laišką el. paštu info@privatipraktika.lt ir/arba tokiomis pačiomis priemonėmis, kaip ir išreiškėte sutikimą.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pagal LR įstatymus bei teisės aktus mes privalome Jus identifikuoti ir suteikti paslaugas tik pagal tikslius Jūsų asmens duomenis.

UAB „Privati praktika“ pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti šios privatumo politikos nuostatas, todėl kaskart naudodamiesi mūsų tinklapiu bei paslaugomis, turite iš naujo jas perskaityti.

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums info@privatipraktika.lt.

 

INFORMACIJA APIE SLAPUKŲ NAUDOJIMĄ UAB „PRIVATI PRAKTIKA“ TINKLALAPYJE

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su www.privatipraktika.lt slapukų naudojimo politika.

 

Mes naudojamės slapukais, siekdami nustatyti Jūsų tapatybę mūsų interneto svetainėse. Mūsų tikslas – kiek įmanoma personalizuoti teikiamas paslaugas pagal Jūsų interesus.

Slapukas – tai nedidelis kiekis informacijos, kurį mūsų serveris išsiunčia į Jūsų kompiuterio standųjį diską, kad interneto svetainė atsimintų Jus. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, ir siekiant suteikti informacijos svetainės savininkams. Šią informaciją gali sudaryti svetainės nuostatų duomenys, puslapio URL nuoroda, sugeneruotas unikalus kodas identifikacijai. Jeigu esate registruotas vartotojas, tai gali būti koduoti prisijungimo duomenys, kurie gali būti apdorojami serveryje patvirtinant prenumeratoriaus statusą.

Slapukais gaunamą informaciją mes naudojame:

  • nustatyti grįžtančius, registruotus vartotojus, siekiant atverti jiems užsakytą turinį ar paslaugas,
  • siekiant išvengti pakartotinės registracijos nuolatiniams svetainės lankytojams,
  • siekiant vartotojams leisti lengviau patekti iš/į kitus mūsų produktus.

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra Jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Jeigu ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio standžiojo disko, Jums teks iš naujo registruotis kiekvieną kartą lankantis mūsų tinklalapiuose. Jūs galite nustatyti savo naršyklę taip, kad ji neleistų išsaugoti slapukų Jūsų kompiuterio standžiajame diske. Tai sumažins tinklalapio funkcionalumą, neleis naudotis prenumeruojamomis paslaugomis, kitaip tariant, dalis turinio jums bus nepasiekiama.

Pagrindiniai mūsų tinklapio slapukų tipai, galiojantys 3 metus:

  • Nuostatų. Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, pasirinkta kalba arba regionas.
  • Statistikos. Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.
  • Rinkodaros. Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių, tame tarpe ir mūsų. Tuo siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.
Slapuko pavadinimas Aprašymas Sukūrimo momentas Galiojimo laikas
fr Slapukas, renkantis informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant statistinę informaciją bei naudojamas pasiūlymams optimizuoti ir pateikti Facebook tinkle Įėjimo į puslapį metu 3 mėnesiai
_gid Slapukas, suteikiantis unikalų lankytojo identifikacinį kodą Pirmo įėjimo į puslapį metu 24 val.
_ga Slapukas, renkantis informaciją apie tinklalapio lankomumą Pirmo įėjimo į puslapį metu 2 metai
_gat Slapukas, reguliuojantis Google užklausų skaičių Įėjimo į puslapį metu 1 minutė
adresas Slapukas, reguliuojantis iššokančio lango rodymo dažnumą Įėjimo į puslapį metu 1 savaitė
karantinas Slapukas, reguliuojantis iššokančio lango rodymo dažnumą Įėjimo į puslapį metu 1 savaitė

Kaip valdyti slapukus

Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi.

 

Daugiau informacijos apie slapukus

Slapukų valdymas jūsų naršyklėje

Daugumoje naršyklių galima:

patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus

blokuoti trečiųjų šalių slapukus

blokuoti slapukus iš konkrečių interneto svetainių

blokuoti visų slapukų siuntimą

uždarant naršyklę ištrinti visus slapukus.

Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant mūsų svetainę) neveiks tinkamai ir visiškai neveiks naršymas internetu. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų, kai naudojatės mūsų internetine svetaine.

 

Talpyklos ir slapukų išvalymas:

https://support.google.com/accounts/answer/32050?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=lt