Dantų laminatės/ biomimetinis protezavimas

Šiuolaikiniame pasaulyje žmonės tampa vis reiklesni savo išvaizdai, o šypsena yra vienas iš svarbiausių akcentų, juk tai kiekvieno iš mūsų tarsi vizitinė kortelė. Dabar vis dažniau žodį „gydymas“ papildo sąvoka „estetika“ – daugybę žmonių pas odontologus atgena ne tik skausmas, bet ir noras gražiai atrodyti. Kiekvienoje srityje siekiama tobulumo, šypsena – ne išimtis. Pakitusi dantų spalva, nedidelis kreivumas, nukramtyti, sutrumpėję, netolygiai nudilę dantys gali vėl tapti spindinčiais ir gražiais.

Registruotis

Dantų laminatės

Visi trokšta turėti gražią šypseną.

Dantų laminatės. Itin plonos, 0,3–0,5mm storio keramikinės plokštelės, cementuojamos ant skruostinio danties paviršiaus, norint pakoreguoti pakitusią danties spalvą ar formą, užpildyti nedidelius tarpelius tarp dantų, atkurti nuskilusius ar nudilusius dantis. Pasitelkiant skaitmenines technologijas, dantų atkūrimas laminatėmis trunka 1 – 2 savaites.

Plačiau

Protezavimas ant implantų

Taip pat svarbu, kaip ir pasirinkti tinkamą implantą

Iškilus danties implantavimo būtinybei, pacientai itin daug dėmesio skiria implantui – domisi jo gamintoju, garantija, kaina, bet retas žino, kad implantacijos sėkmė ir implanto tarnavimo laikas priklauso ne tik nuo jo, bet ir nuo protezavimo kokybės.

PLAČIAU

Protezavimas ant nuosavų dantų. Mikroprotezavimas

Išsaugokite savo dantį net ir po karūnėle

Tiek atliekant vieno danties protezavimą, tiek visos burnos reabilitaciją dėl didelio laipsnio dantų nudilimo ar jų netekus, klientas turi būti ramus, kad bus rastas optimaliausias, jo individualiai situacijai tinkamas sprendimas.

PLAČIAU

Užklotai (ang. onlay)

Kai plomba jau per didelė, o vainikui dar per anksti

Stiklo keramikos užklotas – populiarus ir ilgalaikis būdas sutvirtinti dantis po dantų kanalų gydymo arba esant didelėms plomboms.

PLAČIAU

Visos burnos reabilitacija

Kai problemų daug

Kiekvienam svarbu ne tik gražiai atrodyti, bet ir visavertiškai jaustis: drąsiai šypsotis, bendrauti, kramtyti įvairų maistą. Visos burnos reabilitacija apjungia ir suderina įvairius dantų atkūrimo būdus, išsaugant tiek estetiką, tiek funkciją.

PLAČIAU

Spalvos pritaikymas

Daug atspalvių turintys dantys nėra balti

Išgauti visų dantų tolygią baltą spalvą, restauruojant juos skirtingomis technikomis, – viena sudėtingiausių užduočių. Bet tai būtina estetiškos šypsenos sąlyga. Įmanoma suvienodinti spalvą nepažeidžiant sveikų dantų.

PLAČIAU

Paslaugų kainos