Diagnostika ir išmanus gydymo planavimas

Gydant dantis, tam tikru iššūkiu tampa tai, kad mažiausiai pusė gydomojo objekto nuo odontologo akių yra paslėpta giliai po dantenomis. Sunku gydyti tai, ko nematai! Situaciją įvertinti padeda rentgeno tyrimai. Klinikoje esančia modernia aparatūra galima padaryti vieno danties, panoraminę visos burnos arba erdvinę 3D nuotrauką.

Tuo tarpu skaitmeninės technologijos atveria vis daugiau galimybių pacientui įsitraukti į gydymo planavimą, kartu su gydytoju spręsti dėl būsimų dantų ilgio, formos, padėties – ar kada bandėte pasimatuoti šypseną?

Registruotis

Panoraminė nuotrauka

Jūsų gydymo startui bei rezultato kontrolei.

Nuo panoraminės nuotraukos prasideda Jūsų gydymo planavimas. Ji parodo žandikaulių vaizdą, sinusus, leidžia nustatyti karieso pažeidimus, įvertinti dantų šaknų būklę, pamatyti kaulo patirpimus, protinių dantų poziciją, virškomplektinius dantis, prie dantų šaknų vykstančius uždegiminius procesus. Tai puiki priemonė vertinant ir jau atliktą gydymą.

PLAČIAU

3D rentgeno diagnostika

Pamatyti daugiau.

Tai pats tiksliausias, didele raiška pasižymintis diagnostinis tyrimas, kurio esmė – erdvinio danties vaizdo atkūrimas. Tyrimas ypač efektyviai naudojamas implantologijoje, nes padeda apžiūrėti burną iš visų pusių, įvertinti kaulo storį ir būklę, numatyti tikslią implanto poziciją kaule ir išvengti komplikacijų.

PLAČIAU

Fotografija

Galimybė į save pažvelgti iš šalies.

Moderni odontologija sunkiai įsivaizduojama be fotografijos: juk nuotraukose save vertiname, pastebime tai, į ką neatkreipiame dėmesio matydami savo atvaizdą veidrodyje. Vaizdinė informacija labai svarbi būsimos šypsenos planavimui, sklandžiai Jūsų ir gydytojo komunikacijai bei gydymo rezultato vertinimui.

PLAČIAU

Skaitmeninis šypsenos planavimas

Matuokis ir išsirink savo būsimą šypseną!

Atsižvelgiant į Jūsų individualius veido bruožus, Jūsų nuotraukoje ir vaizdo įraše sumodeliuojama būsima dantų forma, ilgis, padėtis, taip pat dantenų forma bei jų tolygumas. Vos per pusvalandį sumontuotame vaizdo įraše gali save matyti prieš ir po! Aiškiai matomi būsimi dantys kalbant ar juokiantis – kaip paprasta įvertinti galimus pokyčius!

PLAČIAU

Paslaugų kainos