Fotografija

Galimybė į save pažvelgti iš šalies.

Kokybiškos nuotraukos yra tai, be ko šiuolaikinė odontologija sunkiai įsivaizduojama. Fotografuoti svarbu ir prieš, ir po, ir gydymo proceso metu.

Kad galėtume išrinkti tobulai tinkantį dantų atspalvį, formą, reljefą, svarbu pamatyti tiek visumą – kaip naujoji šypsena dera prie veido, tiek menkiausias, neretai plika akimi nepastebimas detales. Fotografavimas leidžia ne tik įvertinti esamą padėtį, bet ir numatyti galutinį rezultatą – tai yra, kaip šypsena atrodys po gydymo, ir išsirinkti labiausiai patinkantį variantą. Tai apsaugo nuo nemalonių netikėtumų.

Gydymo proceso metu padarytos nuotraukos padeda užfiksuoti ir atlikti reikiamas korekcijas, kol dar ne vėlu. Blogai, jei klaidos išryškėja jau pabaigus gydymą. Jų taisymas – brangus ir sudėtingas, neretai tenka perdaryti viską. Kokybiška fotografija gerokai palengvina darbą dantų technikams – net nematydami paciento, jie gali maksimaliai tiksliai pagaminti būtent tokias karūnėles ar laminates, kokių reikia kiekvienu individualiu atveju.

Svarbu nepamiršti ir apie dantenų estetiką ar netolygią šypseną. Žmonės neretai patys nejunta, kaip dantų trūkumus ima maskuoti, dėl to šypsena tampa kreiva – viena burnos pusė šypsosi plačiai, o kita nusileidžia, dengdama negražius dantis arba jų nebuvimą. Diskomfortą gali sukelti ir netinkama dantenų padėtis – kai jos pernelyg slepiasi, arba priešingai – pernelyg atsidengia. Fotografija suteikia galimybę numatyti, kokia galėtų būti jūsų šypsena, jei nereikėtų maskuoti trūkumų.
Fotografija – puiki pagalbinė priemonė, aptariant gydymo planą. Vizualizavimas padeda pacientui tiksliau įsivaizduoti, kaip vyks gydymo procesas, kodėl, tarkim, neužtenka paprasto plombavimo, bet reikia kitų priemonių. Tai suteikia saugumo ir aiškumo, be kurio neįsivaizduojamas sklandus komandinis darbas.
Gydymo pabaigoje padarytos nuotraukos leidžia sugretinti vaizdą prieš ir po. Dažnas pasibaigus gydymui jau būna pamiršęs, kaip atrodė prieš tai, tad šis sugretinamas skatina pasidžiaugti rezultatu.

Visų minėtų tikslų neįmanoma pasiekti fotografuojant paprastu, buityje naudojamu fotoaparatu, tam reikalinga speciali įranga. Todėl nebijokite pasidomėti, kaip jūsų pasirinktoje klinikoje daromos fotografijos. Tai nėra taip nesvarbu, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

Nemėgstu fotografuotis, ar galima sukurti šypseną be to?

Be fotografijos sukurti šypseną laminačių pagalba ar minimaliai pakoreguoti dantis estetinio plombavimo būdu praktiškai neįmanoma. Visada atsiras skirtumų: pacientui gulint mes matome viena vaizdą, o jam atsistojus – visiškai kitą.

Ar yra rizika, kad mano veido nuotraukos bus paviešintos?

Ne, jūsų veido nuotraukos bus rodomos tik Jums. Gavę jūsų sutikimą, mes galime pasidalinti tik dantų nuotraukomis.

Matau daug nuotraukų kitų klinikų puslapiuose, ir visi darbai atrodo gražiai. Kaip išsirinkti?

Nemažai nuotraukų yra redaguotos, tad atkreipkite dėmesį į lūpų, odos spalvą, ar veidas atrodo natūraliai. Kartais nuotraukos yra perkamos, todėl pasikliauti vien jomis rizikinga.

Ar galiu pasidalinti jūsų klinikoje daryta nuotrauka?

Taip, savo nuožiūra.

Paslaugų kainos