Skaitmeninis šypsenos planavimas

Kuriant šypseną svarbiausias veiksnys – Jūsų asmenybė.

Šypsenų modelių yra daug ir įvairių, kaip ir žmonių. Matant gražias nuotraukas, kitų žmonių pokyčius, norisi sau kažko panašaus. Bet tai, kas gražiai atrodo kitam, gali netikti jums, o tai, ko nepastebėjote, gali būti būtent jums tinkamiausia forma ir proporcijos.

Mes siūlome išbandyti programą, kuri leis pasimatuoti įvairias šypsenas ir atrasti tai, kas labiausiai tinka jums. Mes išklausysime jūsų lūkesčius ir padėsime išsirinkti tą vienintelę šypseną, kuri atrodys taip, tarsi visada tik jums ir priklausė.

Iš daugybės šypsenų bazės, atsižvelgę į veido proporcijas, centrus, nukrypimus, šypsenos platumą ir kitus veiksnius, mes surasime tą, kuri atitiks jūsų kriterijus ir jums patiks. Viską darysime kartu – jaukiame kabinete, kur nėra odontologijos įrangos, gerdami kavą, išsirinksime vieną ar kelis variantus. Apsispręsti galėsite namuose: neskubėdami, savo aplinkoje dar kartą peržiūrėję tinkamiausius variantus.

Skaitmeninis šypsenos matavimas nėra papildoma paslauga, ji suteikiama kiekvienam klientui prieš pradedant darbą. O toliau jūsų laukia:

* preciziškas dantų paruošimas būsimoms stiklo keramikos laminatėms, tausojant danties emalį, naudojant mikroskopą ir pastebint mažiausias smulkmenas;

* spalvos parinkimas naudojant unikalią skaitmeninę „E.Lab“ spalvos parinkimo technologiją, kuri specialių filtrų pagalba leidžia išryškinti jūsų dantų spalvingumą ir maksimaliai tiksliai atkartoti gamtos sukurtą natūralų grožį;

* virtuoziškas dantų technologo darbas, naudojant laminačių sluoksniavimo techniką, kai kiekvienas plonas keramikos sluoksnis turi savo atspalvį, nepakintantį laikui bėgant.

DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

Kiek laiko trunka naujos šypsenos modeliavimas ?

Modeliavimas kompiuteriu užtrunka apie 15 min. Vėliau ramioje, privačioje aplinkoje aptarsite numatomą gydymą.

Ar galiu išsaugoti savo šypsenos įvairius variantus?

Taip, mes su jumis jais pasidalinsime, ir jūs ramiai namuose išsirinksite tinkamiausią.

Ar galiu persigalvoti ir pakeisti šypsenos formą jau pradėjus gydymą?

Ne. Danties paruošimas atliekamas pagal jūsų išsirinktą formą, o technologas gamina laminates pagal maksimaliai tikslią užduotį, tad korekcijos pradėjus darbus yra negalimos.

Ar yra rizika, kad mano nuotraukos bus paviešintos?

Ne. Mes galim paviešinti tik dantų nuotraukas. Veido – tik su jūsų raštišku leidimu.

Ar galima padailinti dantis laminatėmis be šypsenos matavimo ?

Ne, nes pasitaiko detalių, kurių paprasta akis gali nepastebėti iki tol, kol nebus priklijuotos visos laminatės. Tai būtina procedūra, jei norime sukurti harmoningą ir gražią šypseną.

Paslaugų kainos