Art Dentistry

Lietuviškai tai reikštų „meninė odontologija“. Ar tai kažkas visiškai nauja? Ir taip, ir ne.
Šiandien niekam abejonių nekelia tai, kad dantys žmogui svarbūs ne tik dėl kramtymo funkcijos. Šypsena emociškai veikia mūsų bendravimą, suteikia pasitikėjimo savimi, daro įtaką žmogaus socialiniam statusui ir net karjerai.
Bet kokia jinai turėtų būti, kiekvienas supranta savaip.

Gebėti sukurti gražią ir natūralią šypseną, nepamirštant tikrosios dantų funkcijos, yra tikras menas.

Mūsų estetinį suvokimą lemia daug faktorių – kultūrinė aplinka, mada, tradicijos, asmeninė patirtis, skonis. Net spalvas mes visi matome skirtingai. Kūrybiškai bendradarbiaujame su techniku ir pacientu tol, kol kartu sukuriame jo trokštamą, unikalią šypseną ir atkuriame kramtymo komfortą.

Ilgainiui pastebėjome, kad kai kurie žmonės nori daugiau detalių, ryškumo, natūralumo, blizgesio, individualumo, pasirinkimo galimybių. Taip kilo idėja, greta įprastų protezavimo paslaugų, pasiūlyti „Art Dentistry“ liniją. Abi protezavimo linijos garantuoja estetiškas ir kokybiškas paslaugas, bet „Art Dentistry“ suteikia daugiau pasirinkimo galimybių ir padeda įgyvendinti visus žmonių norus.

Objektyvių grožio kriterijų nėra. Vieni trokšta kuo natūralesnio efekto. Žmogaus dantų emalis – labai sunkiai imituojamas audinys, nes tenka atsižvelgti į daugybę veiksnių – danties paviršiaus tekstūrą, skaidrumą, spalvą, gebėjimą atspindėti šviesą, kietumą. Kiti nori daugiau individualumo. Galbūt Jus žavi balto marmuro tolygus grožis, o gal norisi daugiau melsvumo. Dantų kraštas nuo skaidraus baltumo gali pereiti į matinį kaip  Alpių kalnų viršūnės. Toks pat skirtingas gali būti ir dantų reljefas, forma, dydis. Čia, kaip ir gamtoje, nėra nustatytų standartų – svarbiausi yra Jūsų norai, individualumas, estetikos pojūtis.

Kuo labiau išlavintą estetikos pojūtį turi gydytojas, tuo lengviau pasiekti Jūsų trokštamo rezultato. Nenuostabu, kad dauguma mūsų gydytojų iki odontologijos studijavo meno krypties dalykus. Odontologija be medicinos žinių ir meninio požiūrio, reikalauja ir matematinio tikslumo, fizikinių žinių. Darbas su mikroskopu, mechanikos, kruopštaus darbo su restauracinėmis medžiagomis – stiklo keramika ar porcelianu, medžiagų savybių išmanymas ir gydytojo rankos, valdančios modernias technologijas, – visa tai rasite mūsų klinikoje „Art Dentistry“.

Nebijokite svajoti. O mes pasistengsime Jūsų svajones paversti realybe.

Natūralios šypsenos
dedamosios


Kiekvienas žmogus — unikalus, todėl ir mūsų gydymo metodai kiekvienu konkrečiu atveju parenkami individualiai.

Žygintas Jonaitis gydytojas odontologas

Paslaugų kainos