Bendradarbiavimas

Susisiekite ir aptarsime galimybes

Plačiau

Nesate to darę, bet norėtumėte pradėti? O gal darote, bet susidūrėte su problema? Mes galime padėti. Per du dešimtmečius sukaupėme nemažai patirties implantacijos, estetinės odontologijos bei mikroprotezavimo, endodontijos ir kitose srityse, tad mielai ja pasidalinsime. Konsultuojame tiek gydytojus, tiek jų pacientus. Padedame įgyvendinti kartu sudaryto gydymo plano sunkesnius etapus.

Kanalų gydymas ir pergydymas

Galvojate apie danties šalinimą? Palaukite. Nuosavo danties nepakeis joks implantas. Galbūt ilgametė mūsų endodonto patirtis ir turima speciali įranga leis išgelbėti dantį.

Plačiau

Laminatės ir estetinis mikroprotezavimas

Laminatės – tai minimaliai invazyvus ir maksimaliai natūralus būdas atkurti pažeistų dantų formą, spalvą ir funkcionalumą. Tik labai svarbu jas paruošti ir priklijuoti tinkamai.

Plačiau

Šaknies viršūnės chirugija, apeksrezekcija, endochirurgija

Endodontinis pergydymas komplikuotas ar neįmanomas, dėl šaknies kanale fiksuotų metalo kaiščių arba yra kitų endodontinių komplikacijų ( perforacijos, lūžgaliai įstrigę kanale, užblokuoti šaknų kanalai ir kiti). Šioms problemoms spręsti dažnai gali būti kitoks, daugeliui nesirenkamas kelias- endochirurginis gydymas.

Plačiau

Implantacija

Turite pacientų, kuriuos vargina nesilaikantys išimami protezai, kurie prarado dantį, bet nenori preparuoti sveikų dantų, o patys neatliekate implantavimo? Pasitarkite su mumis.

Plačiau

Panoraminė nuotrauka ir 3D diagnostika

Šiuolaikinė odontologija neįsivaizduojama be kokybiškų panoraminių ir 3D nuotraukų. Mes turime galimybę atlikti tik problemiško danties 3D nuotrauką su minimalia spinduliuote.

Plačiau

Fotografija, šypsenos analizė

Bazinis klinikinio darbo etapas, be kurio nepatartume pradėti estetinio restauravimo ar plombavimo, yra šypsenos analizė.

Plačiau

Turite klausimų?

Ar tiesiog norite pasitarti ir drauge išspręsti sudetingą klinikinę situaciją? Esame pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus ir bendradarbiauti.

    Domina mūsų mokymai?

    Peržiūrėkite mūsų mokymų programą

    Plačiau