We love,
what we do

Gydytojo odontologo Žyginto Jonaičio kursai

Trumpai apie gydytoją. Estetinės restauracinės odontologijos srityje dirbu nuo 2003 metų. Nuo 2008 iki 2020 metų vedžiau estetinio protezavimo ir okliuzijos gydytojų tobulinimosi kursus Kaune, kurie buvo noriai lankomi gydytojų iš visos Lietuvos. Vestų kursų temos: „Dantų estetikos atkūrimas. Mikroprotezavimas stiklo keramikos laminatėmis“, „Dantų biomechanikos ir funkcijos atkūrimas. Mikroprotezavimas stiklo keramikos užklotais ir daliniais vainikėliais“, „Okliuzija gydytojo odontologo praktikoje“.

Bendradarbiavimas

Nesate to darę, bet norėtumėte pradėti? O gal darote, bet susidūrėte su problema? Mes galime padėti. Per du dešimtmečius sukaupėme nemažai patirties implantacijos, estetinės odontologijos bei mikroprotezavimo, endodontijos ir kitose srityse, tad mielai ja pasidalinsime. Konsultuojame tiek gydytojus, tiek jų pacientus. Padedame įgyvendinti kartu sudaryto gydymo plano sunkesnius etapus.

Fotografija, šypsenos analizė

Bazinis klinikinio darbo etapas, be kurio nepatartume pradėti estetinio restauravimo ar plombavimo, yra šypsenos analizė.

Plačiau

Laminatės ir estetinis mikroprotezavimas

Laminatės – tai minimaliai invazyvus ir maksimaliai natūralus būdas atkurti pažeistų dantų formą, spalvą ir funkcionalumą. Tik labai svarbu jas paruošti ir priklijuoti tinkamai.

Plačiau

Implantacija

Turite pacientų, kuriuos vargina nesilaikantys išimami protezai, kurie prarado dantį, bet nenori preparuoti sveikų dantų, o patys neatliekate implantavimo? Pasitarkite su mumis.

Plačiau

Dantenų plastika

Per didelis raudonų dantenų kiekis, įdubos po karūnėle, papilkėjimai, jautrūs dantų kakleliai – šias ir kitas problemas padeda išspręsti dantenų plastika.

Plačiau

Kanalų gydymas ir pergydymas

Galvojate apie danties šalinimą? Palaukite. Nuosavo danties nepakeis joks implantas. Galbūt ilgametė mūsų endodonto patirtis ir turima speciali įranga leis išgelbėti dantį.

Plačiau

Panoraminė nuotrauka ir 3D diagnostika

Šiuolaikinė odontologija neįsivaizduojama be kokybiškų panoraminių ir 3D nuotraukų. Mes turime galimybę atlikti tik problemiško danties 3D nuotrauką su minimalia spinduliuote.

Plačiau

Turite klausimų?

Ar tiesiog norite pasitarti ir drauge išspręsti sudetingą klinikinę situaciją? Esame pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus ir bendradarbiauti.