Dantų balinimas

Balčiau yra dailiau.

Saugus dantų balinimas galimas tik odontologijos klinikoje po konsultacijos su odontologu ar burnos higienistu. Apžiūros metu mes nustatome jūsų emalio būklę, plombų kokybę, burnos higienos indeksą, esamą dantų atspalvį. Pagal surinktą informaciją galime sudaryti balinimo planą.

Nepamirškite, kad neatsakingas ir dažnas dantų balinimas gali pakenkti jūsų sveikatai bei dantims: emalis gali tapti trapus, skilinėti, atsirasti jautrumas. Senos plombos, užpildai gali pakeisti spalvą, o dantenos gali pabalti dėl stipriai veikiančios medžiagos naudojimo (balinant dantis balinimo kapomis namuose). Balinimas nesertifikuotomis medžiagomis namuose ar balinimo juostelėmis dažniausiai atneša nepageidaujamų sveikatos problemų. Tai nereiškia, kad negalima balinti dantų namuose. Tiesiog tai daryti reikėtų su specialistų priežiūra.

Yra 2 pagrindiniai balinimo būdai:

Naminis balinimas. Pagal jūsų dantų formą yra pagaminamos individualios balinimo kapos. Kartu su kapomis duodamas specialus balinimo gelis, kuris plonu antgaliuku paskirstomas į tam skirtas vietas ir tuomet kapos uždedamos ant dantų. Dantis namuose galima balinti dieniniu arba naktiniu būdu. Pirmuoju atveju – jūs nešiojate balinimo kapą su specialiu geliu apie 1 val. dienos metu. Antruoju – jūs miegate su balinimo kapomis ir dantys bąla naktį.

Klinikinis balinimas. Savo klinikoje naudojame laiko patikrintą, saugiausią ir efektyviausią balinimo būdą „Philips ZOOM“ sistema. Procedūros metu yra apsaugomos akys, burnos gleivinė ir dantenos. Tuomet dantys padengiami specialia balinimą greitinančia medžiaga ir tepamas balinimo gelis, kuris aktyvuojamas LED lempos skleidžiama mėlynos spalvos šviesa.
Svarbu paminėti, kad balinimo metu naudojamas tik 6 procentų stiprumo vandenilio peroksidas, amorfinio kalcio fosfatas, kalio nitratas ir fluoridas. Būtent dėl šios cheminės sudėties neatsiranda dantų jautrumas. Po procedūros ant dantų užtepamas specialus jautrumą mažinantis kremas.

Geriausių ilgalaikių rezultatų pasiekiama taikant balinimo kursą, kurį sudaro 3 etapai:
1) visapusiška burnos higiena pagal #guidedbiofilmtherapy metodiką. Jos pabaigoje bus atliktas dantų poliravimas itin smulkiais eritritolio milteliais, kurie pasieks net atokiausius dantų kampelius;
2) saugus balinimas klinikoje „Philips ZOOM“ sistema;
3) savarankiškas balinimas namuose su individualiai Jums pagamintomis balinimo kapomis.

Mes už saugų dantų balinimą!

DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

Ar normalu, kad po balinimo procedūros dantys būna jautrūs?

Normalu jausti nedidelį jautrumą, jis turėtų praeiti po kelių dienų. Balinimui mes naudojame 6 proc. „Philips Zoom“ medžiagą, kuri saugo danties audinį. Po procedūros dantys padengiami jautrumą mažinančia medžiaga, tai iki minimumo apsaugo nuo nemalonių pojūčių.

Ar galima saugiai ir kokybiškai išbalinti dantis namuose?

Taip, jei tai atliekama pagal gydytojo rekomendacijas. Mes galime pagaminti Jums individualias kapas, o jums telieka pasirinkti, kokio balinimo norėtumėte: dieninio ar naktinio. Jei pasirinksite naktinį, su kapa teks miegoti naktį, jei dieninį – teks ją nešioti apie valandą per parą.

Ar galiu balinimui naudoti siūlomas juosteles?

Tai nesaugu, jūs galite sugadinti savo danties emalį ir pakenkti savo sveikatai. Balinimo procedūra reikalauja gydytojo konsultacijos. Jos metu įvertinama emalio, plombų būklė ir rekomenduojamas jums tinkamas mediciniškai saugus būdas.

Norėčiau visiško ir ilgalaikio balinimo efekto. Ką patartumėte ?

Pirmiausia patartume atlikti burnos higieną pagal šveicarų GBT metodiką (plačiau: dantuhigiena.lt).
Po jos – saugų balinimą, naudojant „Philips Zoom“ sistemą. Balinimui užtvirtinti ir palaikyti galima pagaminti kapas ir pagal rekomendacijas tęsti procedūrą namuose. Būtent toks kursas rekomenduojamas pagal „Philips Zoom“ metodiką.

Kaip dažnai galima balinti dantis?

Mes rekomenduojame kartą į metus, pagal Jūsų asmeninius poreikius.

Ar yra apribojimų po procedūros ?

Taip, reikia vengti spalvoto, dažančio maisto, tamsių gėrimų, raudono vyno ir t.t. Taip pat valantis dantis rekomenduojame naudoti balinančią pastą.

Kaip ilgai išlieka balinimo efektas?

Priklauso nuo jūsų asmeninės higienos įgūdžių ir maisto, o taip pat – nuo pasirinktos metodikos. Jei balinimas atliktas pagal rekomendacijas, galėsite juo džiaugtis iki metų ar net ilgiau.

Turiu plombuotų dantų. Ar pakis plombų spalva ?

Bąla tik dantis, plombos – ne. Jei yra poreikis keisti plombas, mes rekomenduojame tai daryti po balinimo, kad būtų lengviau pritaikyti atspalvį.

Paslaugų kainos