Laminatės/ dantų estetika

Šiuolaikiniame pasaulyje žmonės tampa vis reiklesni savo išvaizdai, o šypsena yra vienas iš svarbiausių akcentų, juk tai kiekvieno iš mūsų tarsi vizitinė kortelė. Dabar vis dažniau žodį „gydymas“ papildo sąvoka „estetika“ – daugybę žmonių pas odontologus atgena ne tik skausmas, bet ir noras gražiai atrodyti. Kiekvienoje srityje siekiama tobulumo, šypsena – ne išimtis. Pakitusi dantų spalva, nedidelis kreivumas, nukramtyti, sutrumpėję, netolygiai nudilę dantys gali vėl tapti spindinčiais ir gražiais.

Registruotis

Dantų laminatės

Visi trokšta turėti gražią šypseną.

Dantų laminatės. Itin plonos, 0,3–0,5mm storio keramikinės plokštelės, cementuojamos ant skruostinio danties paviršiaus, norint pakoreguoti pakitusią danties spalvą ar formą, užpildyti nedidelius tarpelius tarp dantų, atkurti nuskilusius ar nudilusius dantis. Pasitelkiant skaitmenines technologijas, dantų atkūrimas laminatėmis trunka 1 – 2 savaites.

Plačiau

Dantų balinimas

Balčiau yra dailiau.

Dantų kosmetikos procedūra, kurios metu pašviesėja dantų atspalvis ir tai yra viena iš greičiausių, pigiausių, operacijų nereikalaujančių procedūrų šypsenai pagražinti. Dantims balinti naudojame „Philips Zoom“ sistemą, kuri dirgina minimaliai ir užtikrina ilgalaikius rezultatus.

PLAČIAU

Skaitmeninis šypsenos planavimas

Matuokis ir išsirink savo būsimą šypseną!

Aptarus, kokio rezultato trokštate, padarome veido nuotraukas ir vaizdo įrašą. Pagal tai sukuriame būsimos restauracijos brėžinius kompiuteryje. Sumodeliuojame būsimų dantų formą, ilgį, padėtį, jei reikia, koreguojame minkštuosius audinius. Technologijų dėka, sumontuojame įrašą. Jame pacientas gali save matyti prieš/po, įvertinti būsimus pokyčius.

PLAČIAU

Estetinis plombavimas

Greitas sprendimas šypsenai padailinti.

Gydytoja teigia - plombavimas negali būti neestetinis. Dantis turi atrodyti estetiškai ir atlikti savo funkciją, todėl plombuojama sluoksnis po sluoksnio, lyg atkartojant natūralią struktūrą. Plombos spalva parenkama siekiant kuo tiksliau atkurti natūralią danties spalvą. Ir priekiniai, ir galiniai dantys turėtų atrodyti taip pat kaip ir kiti.

Plačiau

Dantenų plastika

Proporcingai tolygi šypsena - įmanoma.

Šypsenos grožis slypi ne tik dantų, bet ir dantenų kontūrų formose. Esant poreikiui, šiuolaikiniais metodais, moderniu ultragarso aparatu atliekame dantenų korekciją, po kurios drąsiai šypsotis galite jau kitą dieną. Trumpos procedūros metu pašalinamas dantenų perteklius ir sukuriama proporcingai tolygi šypsena.

PLAČIAU

Paslaugų kainos